Záruka kvality:
3 roky záruka bosch

Platí pro všechno modré profesionální elektrické nářadí, které nejpozději do 4 týdnů po zakoupení zaregistrujete na www.bosch-pt.com/warranty

Servis bosch

Vyřizujeme záruční i pozáruční servis formou sběrné služby. Zaslání do servisního centra zdarma a následná diagnostika 400 Kč

Přineste staré profi nářadí a nové dostanete se 42% slevou;.

Reklamace

Na veškeré námi dodávané výrobky, platí pro kupující spotřebitele záruční doba 24 měsíců (popř.6 měsíců u zboží zakoupeného pro komerční využití).

Elektrická nářadí Bosch pro řemeslníky splňují nejvyšší nároky na kvalitu!

Proto jsme pro Vás záruku prodloužili. Na veškeré modré nářadí a měřící techniku, kterou jste zakoupili od 1. září 2004, získáte 3letou záruku.

Předpokladem pro prodloužení záruky je, že svůj přístroj do 4 týdnů po zakoupení zaregistrujete přes internet. Záruční doba začíná datem nákupu.

Prodloužená záruka se nevztahuje na akumulátory.

Na akumulátory prodávané v segmentu HOBBY – záruční lhůta 24 měsíců od data prodeje.

Na akumulátory prodávané samostatně jako příslušenství – záruční lhůta 24 měsíců od data prodeje.

Na akumulátory prodávané v segmentu PROFI spotřebiteli (ne živnostník, ne podnikatel) – záruční lhůta 24 měsíců od data prodeje.

Na akumulátory prodávané v segmentu PROFI živnostníkovi či právnické osobě – záruční lhůta 12 měsíců od data prodeje i v případě registrace.

Pro registraci svého stroje se nejprve přihlaste jako uživatel. Pak zadáte typ stroje, objednávací číslo stroje, výrobní číslo stroje a datum nákupu. Pak stroj zaregistrujete a následně si vytisknete ve tvaru PDF „Záruční certufikát", který v případě reklamace přinesete s kopii dokladu do prodeji. Údaje na obou dokladech se musejí souhlasit.

PRODLOUŽENÍ ZÁRUKY

Pokud stroj nezaregistrujete a jste fyzická osoba podnikající nebo osoba právnická pak se řídíte dle obchodního zákoníku a záruční lhuta je12 měsíců od data nákupu. U spotřebitele, který se řídí občanským zákoníkem, 24 měsíců od data nákupu.

Tato záruční doba běží ode dne převzetí zakázky kupujícím. Záruční doba na dodané zboží se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny výrobku v záruční době, je záruka obnovena v plné výši. Veškeré záruky nad rámec zákonné lhůty, jsou poskytovány výrobcem – nikoli prodejcem.

 

registrace zde

V souladu s §620 ods. (3) občanského zákoníku, NENÍ TŘEBA vydávat ke spotřebičům záruční listy.

Dopravu na místo uplatnění reklamace hradí zákazník i v případě oprávněné reklamace. V případě oprávněné reklamace Vám dopravíme opravené zboží na vlastní náklady.